Rus Kadınlarının Güzellik Sırları

0
2384
Rus Kadınlarının Güzellik Sırları
Rus Kadınlarının Güzellik Sırları

Dünya çapında güzellikleri dillere destan olan 7’den 70’e tüm herkesi kendine hayran bırakan kadınlardır; Rus kadınları. Peki, Rus Kadınlarının Güzellik Sırları nedir? Şöyle ki: Rus kadınlarının ciltlerinin pürüzsüz ve porselen gibi olması yalnızca genlerinden kaynaklanmamakta. Bolca yedikleri havyar ve aynı oranda kullandıkları havyar özlü kremlerdir. Toksinlerden arındıran havyar aynı zamanda da cildi tamir etmektedir. Siz de haftada en az bir kez havyar tüketerek bebeksi, porselen gibi bir cilde sahip olabilirsiniz.

Rus Kadınların Güzellik Sırları
Rus Kadınların Güzellik Sırları

Güzelliklerini çok uzun süre muhafaza etmeli ise yapılan çalışmalara bakılarak söylenebilir ki somona bağlıdır. DNA’ nın yapısını güçlendiren somondan aynı zamanda elde edilen yağda kırışıkları minimum düzeye indiren etki göstermektedir.

Rus kadınları mevcut beyazlıklarını ise az güneş görmeleri sayesinde koruyorlar. Soğuk, sert iklimde yaşayan bu bayanlar iklimin etkilerini azaltmak için bol miktarda çatlak kremi, havanın tenlerine vereceği zararı en küçük düzeye indirebilmek içinse peeling uygulamasından yararlanmaktadır.

Güzel Vücutlarının Sırrı
Güzel Vücutlarının Sırrı

Bu bayanların güzel vücutlarının sırrı ise ekmeği, tuz ve şeker gibi besinleri hayatlarından çıkarmalarıyla mümkün olmaktadır. Devamında ise yağ depolanmasını engelleyen bu bayanların patates püresini bolca tükettikleri bilinmektedir. Nişastası dolayısıyla kullanımı abartılmaması gereken patates ölçülü kullanıldığında cilde de çeşitli faydalar sağlamaktadır.

Aynı zamanda bu bayanlar makyaj seven bayanlardır. Gözlerini büyük ve etkileyici göstermeyi tercih ederler. Rimel ve göz farını cömertçe uygularlar. Aynı zamanda solum benizlerini renklendirmek için de cesur ve parlak renkli ruj tercih etmektedirler. Soğuk iklimde yaşayan bu insanlar çatlamalara karşın rujlarını her daim sürerler.

Dünya modasını her daim pek yakından takip eden bu bayanlar yüksek topuklu ayakkabıları da bol miktar da tercih ederler. Oldukça aktif bir yaşam tarzına sahip olan Rus kadınları yürümeyi oldukça severler. Mümkün olduğunca otobüs yahut araba kullanmazlar. Soğuk iklime karşı yüzmeye verdikleri önemde sporla ne kadar iç içe olduklarını göstermektedir.