Aquafilling ile Göğüs Büyütme

0
3505
Aquafilling ile Gogus Buyutme

Meme Büyütme

Her kadın, erkeklerin ilgisini çekmek ve diğer kadınlar tarafından imrenilerek bakılan heyecan uyandıran güzel, çekici göğüsler hayal etmektedir. Yakın zamana kadar, göğüs büyütme için tek seçenek cerrahi implantlardı.

Aquafilling ile Göğüs Büyütme

Bununla birlikte, her kadın cerrahi bir operasyona girme fikrine sıcak bakmaz. Modern tıbbi biyoteknoloji, kadınlara mükemmel göğüs büyütme ve dikleştime fırsatını Aquafilling ile sunar.

Aquafilling ile Göğüs Büyütme Nedir?

Aquafilling ile göğüs nasıl büyür, uygulamalar kesinlikle minimal invazif işlemdir. Nedbe dokusu oluşmaz ve tedavi sırasında en az travmaya neden olur. İz kalmaz. (Buna ek olarak) noninvaziv cerrahi ile, ağrısız ve kısa süren iyileşme süreci ve yara izi bulunmadığından, hasta saatler içinde günlük yaşantısına dönebilir. Aquafilling jel dolgu maddelerinin algısını tamamen değiştiren estetik tıptaki devrim niteliğinde bir üründür. Aquafilling jel, aynı anda ameliyatsız göğüs büyütme ve dikleştirme için en modern yumuşak doku dolgusudur.

Aquafilling Bir Devrimdir

Aquafilling kadınlar için göğüs estetiğinde en popüler ve zahmetsiz yöntemdir. Mevcut en yeni cerrahi tekniklerden biri, Aquafilling kullanılarak ameliyatsız göğüs büyütme işlemidir.

Aquafillingin En Popüler Uygulama Alanları

Aquafilling mastoptoz vakalarında meme şekli iyileşme (gebelikten veya emzirmeden sonra), küçük göğüs (hipomasti) vakalarında meme büyümesi, göğüs asimetrisi düzeltmesi, göğüs deformitelerinin düzeltilmesinde oldukça sık gerçekleştirilen bir işlemdir.

Aquafilling Öncesi

Operasyon öncesi tüm hastalar meme bezi durumundan emin olmak için ultrasonla veya mamografiyle muayene edilmelidir.

Aquafilling Nasıl Uygulanır?

Göğüs büyütme yöntemleri içinde Aquafilling uygulanması en kolay işlemdir. İnce iğne veya 1.5 mm kanül ile cilt delinerek enjekte edilir. Jel, meme bez dokusu altına enjekte edilir. Jel enjekte edilirken, hastanın istediği şekle getirilmesi mümkündür ve her memeye 100 ml-200 ml jel enjekte edilebilir (ortalama 150 ml).

[Aquafilling] kullanılarak yapılan ameliyatsız göğüs büyütme enjeksiyonları, cerrahi silikon implantlarla karşılaştırıldığında göğüslerin daha doğal görünmesini sağlar. İğne izleri birkaç gün içinde ortadan kalkar ve kalıcı izler olmaz. Aquafilling uygulamaları ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Aquafilling Nasil Uygulanir?

Aquafilling Avantajları Nelerdir?

Aquafilling ile ameliyatsız göğüs büyütme ve dikleştirme  prosedürü yaklaşık 1 saat sürer ve sadece lokal anestezi gerektirir.

Jel, ince iğne veya kanül ile cilt ponksiyonu yoluyla enjekte edildiğinden bu işlem travmatik değildir, bu nedenle herhangi bir yaralanma riskini en aza indirir.

  • Prosedür minimal invaziv ve kesinlikle ağrısızdır.
  • Cerrahi implant uygulanarak yapılan meme büyütme ameliyatları sonrası, oluşan uzun iyileşme süreci olmaz.
  • Aquafilling dolgu ile yapılan enjeksiyonlardan birkaç saat sonra hastanın hastaneden ayrılmasına izin verilir.
  • Aquafilling yaptıranlar 24 saat sonra günlük aktivitelerine geri dönebilir.

Uygulama sonrası istenilen sonuç hemen görülmekle birlikte, nihai estetik sonuç,  birkaç gün içinde (şişliklerin tamamen kaybolmasından sonra) elde edilecektir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Aquafilling ile ameliyatsız göğüs büyütme ve dikleştirme uygulaması ile istenilen doğal, göğüs dış görünüşü oluşturur.

 

Aquafilling yavaş yavaş parçalanabilen dolgu olduğundan, klinik etkisi 5 yıldan fazla sürer. Aquafilling ile yapılan  işlem çok güvenlidir ve herhangi bir ciddi yan etki bildirilmemiştir.

Aquafilling Kontrendikasyonları

Her şeyden önce,  Aquafilling sadece uygun bir sertifikaya sahip doktor tarafından yapılabilir. Göğüs büyütme yöntemleri içinde; Aquafilling uygulanarak yapılan ameliyatsız meme büyütme, göğüs dikleştirme opersayonlarında kesi ve dikiş olmasada,  kan pıhtılaşması ile ilgili sorunlardan, akut ve kronik somatik bozukluklarda, neoplastik bozukluklarda, deri enfeksiyonlarında ve iltihaplanmalarda, bazı ilaçlara alerjisi olan,  gebelik veya emzirme döneminde olan hastalarda Aquafilling prosedürü yasaklanmıştır. Bazı meme deformitesi türleri ve iyi huylu meme urları da yerel kontrendikasyonlarıdır.

Aquafilling Sonrası İyileşme Süreci ve Tavsiyeler

Aquafilling Sonrasi Iyilesme SureciOperasyon sonra hasta bandajlarını 6-7 gün boyunca tek başına değiştirebilir. Enjekte edilen bölgenin bandaj ile tamamen kapanması ve özelikle  enjekte edilen noktaya baskı uygulanmamasına dikkat edilmelidir. Enjeksiyon alanının 5-7 gün su ile yıkamaması çok önemlidir.

Hastanın, operasyon sonrası 3-4 hafta özel tıbbi sutyen giymesi, operasyon uygulanan bölgelere baskı yapılmaması, üst ekstremitenin bükülmemesi, yüzüstü pozisyonda uyunmaması önerilir. Operasyon sonraki ilk ay boyunca sauna ve solaryum kullanmaktan kaçınılmalıdır.